O mnie

Nazywam się Anna Borowska. Uczę języka angielskiego ponad 10 lat, hiszpańskiego od 3 lat.Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie w Białymstoku, na Uniwersytecie Warszawskim uzyskałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej - specjalność tłumaczeniowa. Uzyskałam także dyplom Instytutu Cervantesa uprawniający do nauczania języka hiszpańskiego.

Korzystam z efektywnych metod kształcenia, dostosowując je do potrzeb i możliwości swoich Uczniów. Zależy mi na widocznych postępach,  motywacji i satysfakcji towarzyszącej nauce języka obcego, dlatego też wykorzystuję autorską unikalną metodę nauczania dorosłych- naukę przez zabawę !

Zajęcia językowe dla dorosłych wymagają odpowiedniego podejścia. Tempo nauczania dostosowuję do predyspozycji i oczekiwań Kursantów. Spotkania odbywają się w kameralnym gronie osób w podobnym wieku. Przyjemna atmosfera, przy kawie i herbacie, sprzyja szybszej nauce. Na zajęciach praktycznych wprowadzane jest słownictwo tematyczne, zgodne z zainteresowaniami Kursantów, które jest utrwalane dzięki częstym powtórkom słówek i wyrażeń. Gdy np. omawiane są zagadnienia kulinarne, Kursantki wymieniają się sprawdzonymi przepisami poznając angielskie lub hiszpańskie nazwy składników i potraw jednocześnie delektując się ich smakiem. Uczniowie ćwiczą mówienie odgrywając scenki i dialogi sytuacyjne, w których język obcy jest przydatny np. na dworcu, w sklepie, w samolocie.

Dorośli lubią się uczyć, bo sprawia im to przyjemność, daję satysfakcję .

Nauka języka obcego to fascynująca przygoda intelektualna.

Nowe wyzwania, nowe możliwości i praktyczna nauka.

Odważ się spróbować!